درباره ما

.Aseman Tejarat co

Feresta Cable

درباره ما

آغاز راه ما در صنعت آسانسور در سال 88 رخ داد؛
با تلاش و شوق فراوان، دغدغه تولید محصولی با کیفیت برابر با برترین نمونه های دنیا در سال92 به بار نشست و اکنون تراول کابل فرستا، کالایی استاندارد و ماندگار پیش روی شماست....

FERESTA

Elevator Travelling Cable

مواد اولیه برای تولید تراول کابل فرستا

مواد اولیه این واحد تولیدی برای تولید تراول کابل فرستا از کارخانه های معتبری همچون کارخانه های دنیای مس کاشان و گیل راد و کیمیا پلیمر صبا و دنیای گرانول و مطابق با استاندارد IEC60227 و ISIRI607-6 تامین می شود.

ماندگاری و ایمنی بالا

تمامی مراحل تولید و کنترل کیفی زیر نظر آزمایشگاه آکرودیته انجام گرفته و در نهایت محصولی روانه بازار می شود با ماندگاری و ایمنی بالا و ۵ سال گارانتی، بیشترین منفعت را هم برای توزیع کننده و هم برای مصرف کننده نهایی به ارمغان خواهد داشت.

در حال حاضر تراول کابل فرستا مدل HO5VVH6-F در ۴دسته ۱۲و ۱۶و۲۰ و ۲۴ رشته که بیشترین کاربرد را در صنعت آسانسور دارند تولید می شود. اقدامات لازم برای تولید تراول کابل مخابراتی و ویدیویی HO5V3V3H6-F وHO5VVD3H6-F نیزدر دست انجام است.

 

ولی این فقط بخشی از ماجراست:


کشور ما چه به لحاظ تامین مواد اولیه موردنیاز و چه به لحاظ فن آوری، جایگاه ممتازی را در زمینه تولید تراول کابل در جهان داراست. ولی به دلایلی از جمله:

۱- فقدان آگاهی خریداران در تشخیص کالای استاندارد

۲- نداشتن پایبندی یا دانش و تجهیزات کافی برخی تولیدکنندگان برای تولید کالای با کیفیت بالا

۳- ضعف دستگاههای نظارتی زیربط در برخی مواقع، شاهد تولید و توزیع وسیعی از تراول کابلهای غیر استاندارد هستیم.
از این رو ما در شرکت آسمان تجارت جم همواره تلاش می کنیم تا با مشاوره و آموزش های ساده و کاربردی در زمینه تراول کابل آسانسور؛ عموم مشتریان را در جهت انتخابی درست و خریدی هوشمندانه همراهی کنیم.

نصب کن و تمام.

.Install& That’s it