تراول کابل ۲۴ رشته فرستا

.Aseman Tejarat co

Feresta Cable

تراول کابل ۲۴ رشته فرستا

.Aseman Tejarat co

Feresta Cable

تراول کابل ۲۴ رشته فرستا

تراول کابل ۲۴ رشته فرستا

تراول کابل ۲۴ رشته فرستا

HO5VVH6-F 24G*0.75


کیفیت تراول کابل فرستا ۲۴ رشته (HO5VVH6-F 24G*0.75)
مطابق با استاندارد ISIRI607-6 ایران یا همان استاندارد IEC60227 می باشد.

گارانتی این محصول از تاریخ تولید تا 5 سال می باشد.

کاربرد تراول کابل فرستا ۲۴ رشته

این مدل، پرکاربردترین تراول کابل در آسانسور می باشد ولی در صورتیکه به تراول کابل بیش از ۲۴ رشته نیاز باشد میتوان از یک تراول کابل ۲۴ رشته فرستا و یک تراول کابل ۱۲یا۱۶ رشته فرستا به طور همزمان استفاده کرد.

طول عمر تراول کابل فرستا ۲۴ رشته

میانگین طول عمر این تراول کابل بیش از ۱۲ سال می باشد و نمونه های غیر استاندارد با هادی آلومینیوم روکش مس در بهترین حالت معمولا میانگین طول عمری بیش از۲ تا ۳ سال ندارند.

قیمت تراول کابل فرستا ۲۴ رشته

قیمت تراول کابل های غیر استاندارد ۲۴ رشته می تواند ۲۰تا ۷۰ درصد کمتر از قیمت تراول کابل ۲۴ رشته فرستا باشد که دلیل اصلی قیمت پایین تر، استفاده غیر مجاز از آلومینیوم به جای مس به عنوان هادی در تراول کابل می باشد.

باتوجه موارد یاد شده بهای تمام شده تراول کابل غیر استاندارد در طول زمان بسیار بیشتر از تراول کابل فرستا خواهد بود. البته گیر کردن افراد در آسانسور و خرابی آسانسور به جهت تعویض تراول کابل را هم باید برای تراول کابلهای بی کیفیت در نظر گرفت.
و اما مهمتر از بحث قیمت اینکه تراول کابل غیر استاندارد با هادی آلومینیوم به دلیل مقاومت الکتریکی بیشتر و انعطاف پذیری کمتر آلومینیوم نسبت به مس خطر اتصالی و حتی آتش سوزی را هم به همراه خواهد داشت.

در نتیجه با توجه به کیفیت استاندارد تراول کابل فرستا و در نتیجه طول عمر بالای آن و البته ۵ سال گارانتی، هم به لحاظ ایمنی و هم به لحاظ قیمت تمام شده درطول زمان، تراول کابل ۲۴ رشته فرستا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

مشخصات تراول کابل فرستا

FERESTA Travelling Cable Details

اشتراک بگذارید:

برای دریافت مشاوره یا ارسال سفارش با شماره های واتس آپ زیر مکاتبه بفرمایید.

محصولات مرتبط